Sayfalar

13 Eylül 2012 Perşembe

Bi Dolu Teşekkür

                              Gerçi şuan pek bir izleyicim yok ama teşekkür edeceğim  insanlar izlemede olduguna göre bir sorun yok. :) Bu blogu açmamda bana çok yardımcı olan Merveciğime (aswangın köşesi) çook teşekkür ediyorum.Hiç sıkılmadan ,usanmadan herşeyle o kadar çok ilgilendin ki... Samimiyetinle va tatlılığınla sana güvenmemi sağladın.Herşey için tekrardan çok ama çok teşekkür ediyorum bitanem :) Ve ablaların en tatlısı Özden ablam... Son bir yıldır taniyorum seni ama sanki hep berabermişiz gibi.Öz ablam olsa bu kadar sevmezdim herhalde.Çoğu şeyi senden öğrendim.Emeğin çok bende.Seni çook seviyorum. İYİKİ VARSINIZ. Hep olun. Çünkü benim hep yardıma ihtiyacım olacak :) 
                            Aynı zamanda bir kaç kişiden daha bahsetmek istiyorum.Ben ilk olarak sevgili Su Hakguden'in videolarını izleyerek başladım bu işe. O yuzden onun benden ayrı bir yeri var :) Gizem İlktan'ı da unutamam tabi :) videolarından çok şey kaptım. Eveet benim ilk postumda böyle oldu.Bi hata yaptıysam affola :) eleştirilere her zaman açığım :) tekrar görüşmek üzere hoşçakalın :)

3 yorum:

 1. Bende sana teşekkür ederim tatlım, çok duygulandırdın beni, blogunun ilk yorumuda benden olsun :)

  YanıtlaSil
 2. oyy canım ablamm benim :) cook teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 3. selam
  takipteyim bende
  kocamannnn öptüm
  sende gel birara
  bak bekliyorum ona göre;))

  YanıtlaSil

Haydi fikrini söyle, beni mutlu et :)
Lütfen link bırakmayınız.Aksi taktirde yorumlarınız yayınlanmayacaktir.Sizi takip etmek isteyen olursa zaten profilinizden ulaşabilir.Onun dışında hakaret boyutunda olmadığı sürece her türlü eleştiriye açığım.
SEVGİLER...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...