Sayfalar

14 Eylül 2012 Cuma

DCL WASH-OFF CLEANSİNG LOTİON

     Merhabalar :) ben bu ürünü cilt doktorumun tavsiyesi ile aldım.Aslında tavsiye değilde biraz zorunluluk :) Benim yüzümde sivilce ve akne sorunu hep olmustur. Dönem dönem geçtiği de oldu ama yine hep en başa döndüm:( bakalım bu seferki doktorumdan umutluyum :)) neyse çok uzatmadan ürünü tanıtayım artık:)

 
Dcl Wash Off Cleansing Lotion (Yıkama Ve Temizleme Losyonu): Bu ürünü sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanıyorum.Islak yüze köpürterek uygulanıyor.Ürün cilt yüzeyindeki fazla yağı uzaklaştırmayı vaadediyor.Kullanımdan sonra yüzünüzde bir gerginlik oluşuyor.Ben üç haftadır kullanıyorum ve vaadettiği şeyi gercekten yerine getiriyor. Yüzüm eskisine nazaran daha az yağlanmaya başladı yuppi :))Tek kötü yanı kokusu. çok ağır bir kokusu var. Yüzümü yıkarken nefes almıyOrum o yuzden :) ürün 237 ml. Uzun süre gidebilecek miktarda.Kuru cilde sahip olanlara önermiyorum çünkü cildinizi çok fazla kurutabilir. Ama yağlı ciltler için çok güzel bir temizleyici bence. Her ihtimale karşı almadan önce doktorunuza başvurun.Fiyatı 98 lira.
(fotoğraf makinem bozuk görseller için özür dilerim )

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Haydi fikrini söyle, beni mutlu et :)
Lütfen link bırakmayınız.Aksi taktirde yorumlarınız yayınlanmayacaktir.Sizi takip etmek isteyen olursa zaten profilinizden ulaşabilir.Onun dışında hakaret boyutunda olmadığı sürece her türlü eleştiriye açığım.
SEVGİLER...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...