Sayfalar

20 Haziran 2013 Perşembe

DCL WASH-OFF CLEANSİNG LOTİON

Herkese merhabalar !! 
Konuğumuz DCL Wash-off Cleansing Lotion. Yaklaşık bir seneden beri benimle bu ürün.Blogu ilk açtığım zamanlar bahsetmiştim bu üründen fakat acemiliğime geldiğinden tam hakkını vererek anlatamadığımı düşünüyorum. Bu nedenle tekrar yer vermek istedim.


Doktorumun tavsiyesi ile maskesiyle beraber almıştım.Yazın sıklıkla ve severek kullandığım bir ürün olmuştu. Açma kapama yeri oldukça pratik

Press yazan yere bastığınızda ön tarafta bir bölüm açılıyor ve orada ürünü elinize dökebiliyorsunuz.Yapısı oldukça yoğun.Bu nedenle çok az bir miktar örneğin yukarıdaki fotoğraftaki miktar tüm yüzünüze yetecektir.

Çok fazla köpürmüyor  ben bu nedenle temizlemiyor sanmıştım ama temizlemesi şahane.

Kokusu oldukça yoğun.Kokuyla ilgili problemi olanlar uzak dursun derim.

Peki bu ürünü kimler kullanmalı? 
Öncelikle kuru ciltli olanlar uzak durmalı.Çünkü bu ürün yağlı ve akneli ciltlerde fazla yağı gidermek için olan bir temizleme losyonu.
Yağlı ve akneli ciltler için hem yüzdeki fazla yağı almada hemde sivilcelere kurutmada oldukça başarılı olacaktır.
Fakat kurutma etkisi o kadar yoğun ki kışın yağlı ciltlerde bile kuruluk yapabilir bu nedenle kışın iyi bir nemlendirici ile beraber kullanmakta fayda var.
Ben yazın bu ürünü kullandığımda daha az parlama sorunu yaşadığım için çok seviyorum.Ve yüzünüzde yumuşak bir his bırakıyor.Ürün 237 ml .Oldukça fazla sizi uzun bir süre idare edecektir.Fiyatı ise 106 ile 98 tl arasında değişiyor.
Biraz pahalı bir ürün muadili bulunabilir.Ama kesinlikle kötü bir ürün değil.
Özellikle yağlı ve akneli ciltlerin imkanları olursa denemelerini tavsiye ederim.

SEVGİLER..
Bloglovinden takip için tık tık.


4 yorum:

 1. Yeni ürün denemeyi severim ama yazında okudum ki kurutuyormuş. Benim cildimde kurumaya meyilli oldukça.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cildin kurumaya meyilli ise uzak dur canım.OLdukça kurutuyor çünkü.

   Sil
 2. Bu ürünü ben de doktorumun tavsiyesiyle almıştım, severek kullandım ama bu kış kullanmayı bırakmıştım. Tekrar kullanmak istiyorum ama son kullanma tarihi konusunda hiç bilgim yok, üzerinde de yazmıyor. Bir fikrin var mı acaba senin?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kışın bende kullanamıyorum fazla kuruttuğu için :) Son kullanma tarihini bilmiyorum kutusunu attım çünkü.Fakat kokusunda ve kıvamında bir değişiklik yok.Ve daha bir sene olmadığı için kullanıyorum ben :)

   Sil

Haydi fikrini söyle, beni mutlu et :)
Lütfen link bırakmayınız.Aksi taktirde yorumlarınız yayınlanmayacaktir.Sizi takip etmek isteyen olursa zaten profilinizden ulaşabilir.Onun dışında hakaret boyutunda olmadığı sürece her türlü eleştiriye açığım.
SEVGİLER...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...