Sayfalar

7 Ekim 2013 Pazartesi

SEPHORA WATERPROOF GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ

Herkese Merhabalar!!

Göz makyajını çıkarmak için genellikle Bioderma sensibio h2o kullanıyorum. Hem gözümü yakmıyor hemde kolayca makyajımı çıkarıyor.
Çift fazlı makyaj temizleyicilerinin genelde makyajı çıkarmada daha başarılı olduğu bilinir. Bakalım sephora waterproff makyaj temizleyiciside öylemiymiş ?Ambalajı plastik ve 125 ml miktara sahip. Oldukça uzun bir süre beni idare edeceğe benziyor.
Ne çok büyük ne de çok küçük bir tıpaya sahip. İstediğiniz miktarda ürünü , ürünü boşa götürmeden alabiliyorsunuz.
Tabi ki çalkalayarak kullanıyoruz. Çalkaladıktan sonra aşağıdaki gibi bir görünüme sahip oluyor.
Çift fazlı temizleyiciler genelde oldukça yağlı olur. Bu benim hiç ama hiç sevmediğim bir durum . Özellikle Diadermine göz makyaj temizleyicisinden sonra hiç hiç yaklaşmıyordum. Ama sephora da ki çalışan bayan çok önerince bir şans verip aldım.Evet bununda oldukça yağlı bir yapısı var. Makyajınızı temizledikten sonra mutlaka yüzünüzü yıkayın.Eğer yıkamazsanız ilerleyen zamanlarda küçük yağ bezecikleri oluşabilir.
Öyle çok ahım şahım bir ürün değil bence. Evet makyajı güzel çıkarıyor ama bence bir bioderma değil. Diadermine'den kat be kat güzel olduğu da tartışılamaz. Yani ikisi arasında bir ürün benim için.
Gramajına göre fiyatı da uygun. 20 tl. Eğer çift fazlı göz makyaj temizleyicilerinden hoşlanıyorsanız ve waterproof makyaj malzemelErinide kullanmaktaysanız ( ben kullanma taraftarı değilim ve kullanmıyorum ) bir şans verebilirsiniz.

Benimde zaman zaman tercih edebileceğim ortalama bir ürün.

SEVGİLER...

Mail: er_a_kon@hotmail.com

6 yorum:

 1. Aman aman yağlı makyaj temizleyiciler benden uzak olsun :( göz altlarımda yağ bezecikleri oluştu onların yüzünden! üstelik yıkadığım halde =S

  YanıtlaSil
 2. ayrıca yakıyor. ben de aldım hiç memnun değilim. waterproof makyaj ürünleri kullanmıyorsanız en kötü yüz temizleme jeli çıkarıyor ki makyajı. Bu tip ürünleri kullanırken gözleri kapatıp pamukla silince simsiyah gözün altına bulaşıyor, bir de oraya pamuk sürmek için uğraşıyoruz gözler yanıp kavruluyor. Ben de sevmedim kısaca.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet hatırlatmanız çok iyi olmuş . benimde gözlerimde biraz yanma yaptı yazıda bahsetmeyi unutmuşum.

   Sil
 3. İlk defa bir ürünü 1 kere kullanıp hemen kullanabilecek birine hediye ettim o da sephora waterproof göz makyaj temizleyicisi. Gözlerime yağ sürüyormuş gibi hissettim korktum bıraktım. Benim gibi cildi yağ bezesi yapmaya müsait insanların uzak durması gereken bir ürün kesinlikle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle oldukça yağlı. Özellikle yağlı ciltliler kaçmlı bu üründen :)

   Sil

Haydi fikrini söyle, beni mutlu et :)
Lütfen link bırakmayınız.Aksi taktirde yorumlarınız yayınlanmayacaktir.Sizi takip etmek isteyen olursa zaten profilinizden ulaşabilir.Onun dışında hakaret boyutunda olmadığı sürece her türlü eleştiriye açığım.
SEVGİLER...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...