Sayfalar

25 Şubat 2014 Salı

REAL TECHNİQUES-STARTER SET

Herkese Merhabalar!!

Bu yazıyı yazmak için oldukça geciktim farkındayım.Aslında daha önce yazmayı planladım fakat araya finaller girdi sonra da tatile gittim.
Ve bu süre zarfında fırçaları pek fazla yıkayamadım.Sizlere kirli bir şekilde göstermek istemediğim içinde yazı bugüne ertelenmek zorunda kaldı.(Yazar burada ne kadar istemese de üşengeçliğinden ve azıcık pasaklılığından bahsediyor)


Bazı fotoğraflarda odaklama sorunu yaşamışım. Bunu şuan yazarken farkettim maalesef. Fakat tekrar fotoğraf çekemedim çünkü evet evet bildiniz fırçalar yine kirli :)


Öncelikle bu çantasını çok seviyorum. Seyahatlerde oldukça kullanışlı oluyor.Fırçalarınızı güzel koruyor. Ayrıca stand olarak kullanma imkanınız da  var .


İçerisinden 5 adet fırça çıkıyor. Adı üstünde makyaj yapmaya yeni başlayan bir kişi için bence çok idealler.


Yakından incelersek;


Deluxe Crease Brush: Bu fırça crease bölgesi için bence biraz fazla büyük. Bu göz fırçası olarak kullanılamayacağı anlamına gelmiyor tabi ki. Sık kıllara sahip.Bu nedenle ben çoğu kişininde kullandığı şekilde yani göz altı kapatıcımı uygulamak için kullanıyorum. Bu fırça elime geçtiğinden beri göz altı kapatıcımı uygulamak için başka bir şey kullanmadım diyebilirim!


Base Shadow Brush: Sıradan bir göz fırçası gibi görünse de aslında hiç öyle değil. Elimde bulunan diğer far fırçalarına kıyasla farı çok daha güzel bir şekilde tutuyor. Mesela bir essence fırça ile ten rengi farı alıp gözüme uygulamak için iki defa fırçaya far alıyorum. Fakat bu fırça ile tek seferde işimi halledebiliyorum :) Umarım derdimi anlatabilmişimdir :)
Ayrıca fırçayı yan bir şekilde tuttuğunuzda güzel bir karıştırma fırçası görevde görüyor.


Brow Brush: Ben bundan önce avonun eyeliner fırçasını kaşlarımı doldurmak için kullanıyordum. Bu fırça elime geçtiğinde ilk önce sevmedim.Çünkü kalın ve sık kıllı. Fakat uygulayınca bayıldım! Çünkü hem çok kolay ve hızlı bir uygulama yaptım hem de her zamankinden daha doğal durdu.E daha ne isterim :)


Pixel-Point Eyeliner Brush: Set içerisinde sevemediğim tek fırça.Ben kalın eyeliner kullanmayı pek sevmiyorum. Bu fırçanın uygulaması aslında oldukça kolay.Ama kalın eyeliner seviyorsanız. Benim pek elimin gitmediği fırçalardan. Bazen göz pınarlarımı aydınlatmak için kullanıyorum. Belki bir gün kalın eyeliner kullanmayı seversem o zaman bu fırçayı da sevebilirim :)


Accent Brush: Bu fırça minik ama iyi iş çıkarıyor. Çoğunlukla alt kirpik diplerime far sürmek için kullanıyorum. Bu konuda bence oldukça başarılı!


Fırçaların yumuşak olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Elime geçtiği günden beri bayılarak kullanıyorum!
Ben kozmela'dan 60 tl gibi bir fiyata almıştım.
Fakat artık Migroslarda da satılacak. Ulaşmanız daha kolay.

SEVGİLER...
Kadınlar günü çekilişim devam ediyor.Katılmak için tık tık.
Mail: er_a_kon@hotmail.com

2 yorum:

  1. Güle güle kullan keşke bu sete daha kullanışlı 2 fırça daha koysalarmış o zaman kesin alırdım..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim canım :) Mesela eyeliner fırçası kesik uçlu olsaymış daha da güzel olurmuş :)

      Sil

Haydi fikrini söyle, beni mutlu et :)
Lütfen link bırakmayınız.Aksi taktirde yorumlarınız yayınlanmayacaktir.Sizi takip etmek isteyen olursa zaten profilinizden ulaşabilir.Onun dışında hakaret boyutunda olmadığı sürece her türlü eleştiriye açığım.
SEVGİLER...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...