Sayfalar

21 Temmuz 2014 Pazartesi

SEPHORA SUYA DAYANIKLI GÖZ MAKYAJI TEMİZLEYİCİ JEL

Herkese Merhabalar!!

Göz makyaj temizliği kaş ve kirpiklerimiz için çok önemli. Makyajımızı çıkarmadan uyursak kaş ve kirpiklerimiz zaman içinde dökülür. Ve biz böyle bir şey olsun istemeyiz değil mi ? :)

Bu nedenle makyajımızı çıkarmadan uyumayalım!! 
Birde makyajı çıkarken kullandığımız temizleyicide çok önemli. Bazı temizleyiciler derinlemesine temizlerken,bazıları ise yüzeysel temizliyor . Bunun farkına varmadığımızda kirpik diplerimizde makyaj kalıntıları oluyor. Doğal olarak bu da kirpiklerimizin ve kaşlarımızın zarar görmesini sağlıyor.

Bu yazıda Sephora'nın temizleyicisi nasılmış onu inceleyelim.50ml'lik bir boyuta sahip ve ürün jel kıvamında. İlk defa böyle kıvamda bir ürün kullandım.
Kullanımı: pamuğunuza bir miktar ürün döküp makyajınızı temizliyorsunuz.Temizleme konusunda başarılı. Fakat bir Garnier değil. Garnier neredeyse hiç yağlı doku yapmazken bu ürün ondan daha fazla yağlı his bırakıyor.
Bu ürünü kullandıktan sonra mutlaka bir temizleme suyu ile iki defa üstünden geçiyorum .

Ayrıca kötü bir kokusu var. İlaç gibi kokuyor.Fiyatı 9.90 tl idi. Çok pahalı bir ürün değil evet ama hem daha uygun fiyatlı hemde daha iyi iş çıkaran ürünler var. 

Ben bu ürüne 10 üzerinden 6 veriyorum :)

SEVGİLER...
Mail: er_a_kon@hotmail.com

2 yorum:

  1. Hmmm evet bendeki çift fazlıda biraz fazla yağlı his bırakıyor.Demekki Sephora ürünlerindeki genel bir durum bu.Garniere bende bir göz atayım bakalım :) LOreal ve Neutrogena dan gayet memnunum :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. O çift fazlı olanını hiç hiç sevmemiştim ben :) Garnier cidden şahane! Tavsiye ederim :)

      Sil

Haydi fikrini söyle, beni mutlu et :)
Lütfen link bırakmayınız.Aksi taktirde yorumlarınız yayınlanmayacaktir.Sizi takip etmek isteyen olursa zaten profilinizden ulaşabilir.Onun dışında hakaret boyutunda olmadığı sürece her türlü eleştiriye açığım.
SEVGİLER...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...