Sayfalar

8 Mayıs 2016 Pazar

Emily Dudak Kalemleri (204-205-211-215)

Merhaba!

Dudak kalemi almayı pek severim. Bir çoğu yapısı gereği ruj olarak kullanıma çok uygun oluyor. Böylece çok uygun fiyata ruj alternatifleri oluyorlar bence.
Tabi bu nedenle bir çok markanın dudak kalemlerini denedim. Haydi bugün yerli malı yurdun mal diyip Emily dudak kalemlerinden bahsedelim.
     


Seride gerçekten çok çeşitli renkler var. Benim elimde 4 adet seçeneği bulunuyor.
Yapı olarak çok yumuşak değil yani öyle lipbalmsız asla tüm dudağınızı boyayıp ruj olarak kullanamazsınız. Ama çok sert de değil sürerken dudaklarınızı acıtmıyor.


En sık kullandığım 211 tam bir nude renk. Dudak kontürlemek için ideal.

204 ise yine dudak rengine yakın ama kahvelik ve mürdümlük barındıran bir renk. Tüm dudağınıza uyguladığınızda çok doğal bir sonuç elde ediyorsunuz.

205 ise bordo diye aldığım ama dudağıma uyguladığımda pembemsi bir kırmızı olan bir renk.

215 ise tam bir mürdüm rengi.

Bu kalemler hakkında tek söyleyeceğim olumsuz şey ambalajlarının uç kısımlarında gördüğünüz gibi renklerini belli ediyor. Fakat bazı renkler o görünen rengi vermiyor. Örneğin 205 numara.
O nedenle denemeden almayın derim.

Fiyatları ise her yerde değişiklik gösteriyor 2tl ile 4tl arasında satılıyor.

Bu kadar renk arasından beğeneceğiniz bir ton mutlaka vardır. Ve ne demiştik en önemlisi. Yerli Malı Yurdun Malı ! :)

SEVGİLER..
INSTAGRAM
Mail: er_a_kon@hotmail.com
YOUTUBE

2 yorum:

  1. Bende de 2 adet var sürümü çok kolay , ruj gibi fakat ucunu açtıkça kırılıyor. Birinin içi çürük çıktı bende almayı bıraktım :(

    YanıtlaSil
  2. Ben de 204 numarayı aldım yakın zamanda ve doğal duruşuna ba-yıl-dım!!! Aslında bir yazı da ben yazmak istiyorum bir fırsat bulduğumda, sevgiler!

    YanıtlaSil

Haydi fikrini söyle, beni mutlu et :)
Lütfen link bırakmayınız.Aksi taktirde yorumlarınız yayınlanmayacaktir.Sizi takip etmek isteyen olursa zaten profilinizden ulaşabilir.Onun dışında hakaret boyutunda olmadığı sürece her türlü eleştiriye açığım.
SEVGİLER...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...