Sayfalar

3 Eylül 2016 Cumartesi

NIP+FAB Ürünleri ( Glycolic Scrub,Glycolic pads,Deep cleansing fix)

Herkese mutlu günler!!

Seçili Watsons mağazalarında bulunan ve bir dönem ortalıkta fırtına gibi esen,ürünleri kapış kapış giden,insanların almak için ürün gelmeden bile çalışanlarla arasını iyi tutup geldiği gibi kapılan bir markadan bahsedeceğiz bugün :)

Ben kendisi sevgili Ojeler Fora Selma ve Görkem Karman'dan duymuştum.
Bence en sıkıntılı taraf markanın her Watsons mağazasında olmayışı.

Neyse çok konuştuk haydi peeling ile başlayalım.


Kendisine 10 üzerinden 10 verdim. Nedenine gelirsek;
Tanecikleri ne çok büyük ne çok küçük tam kararında.Hani tuz kıvamında deriz ya aynen öyle.
Normalde bu zamana kadar ipek kesenin yerini hiçbir ürün tutamamıştı bende. Ama bu bambaşka bir şey. Bir alıp deneyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.Glycolic Fix Daily Cleansing Pads
içerisinde 60 tane bulunuyor. Gündüz kullanımına tavsiye etmem ben gece yatarken kullanıyorum. Yüzümü temizleyip tonikledikten sonra en son bunu kullanıyorum ve daha sonra bir şey sürmüyorum da durulamıyorumda. Öylece kalıyor :)


Deep Cleansing Fix

Kendisi çok amaçlı bir ürün. Hem temizleyici hem maske. Ben genelde maske olarak kullanıyorum. Ve cildime güzel bir yumuşaklık veriyor.Neden 2 puan kırdığıma gelecek olursak temizleme yönünden çok başarılı bulamadım ve çok pratik gelmedi. Ama yine de çok kötü bir üürn asla diyemem. Temizleme yönünden de idare eder . :)

Gelelim bendeki genel etkilerine

Cildimin gerçekten ışıldamasını sağladı. Düzenli kullanımda yaklaşık 2 hafta da gözle görülür bir şekilde cildimin sağlıklı bir şekilde parladığını gözlemledim.

Cildim kuru olmasına rağmen asla germedi, kurutmadı, tahriş etmedi.

Bu ürünü kullanırken mutlaka güneş kremi kullanmalısınız çünkü cildi ciddi anlamda soyma etkisi var.

Kısacası daimi ürünlerim oldu kendisi. Bittikçe mutlaka alacağım.

Sevgiler...


2 yorum:

  1. Ben de kullandığımda bu seriyi beğenmiştim; özellikle Glycolic Cleansing Fix en sevdiğim ürünü. BU aralar çok üşengeç olduğumdan ve jel temizleme ürünlerini arındırmaya üşendiğimden köük temizleyicilere yönelmiş olsam da, sonbahar başlayınca cildimi arındırmak için yeniden alacağım. Bu sefer peelingi ile birlikte kullanayım çünkü herkesten çok iyi yorumlar okuyorum! Sevgiler :)

    YanıtlaSil
  2. her yerde bulunmaması kötüymüş bu ürünlerin bende bir ara bakayım watsonsa

    YanıtlaSil

Haydi fikrini söyle, beni mutlu et :)
Lütfen link bırakmayınız.Aksi taktirde yorumlarınız yayınlanmayacaktir.Sizi takip etmek isteyen olursa zaten profilinizden ulaşabilir.Onun dışında hakaret boyutunda olmadığı sürece her türlü eleştiriye açığım.
SEVGİLER...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...